WORDS ABOUT US

Our Team

ابزارآلات روکسر

روکسر برندی پیشرو در حوزه ابزارآلات صنعتی و متعلقات مربوط به آن است. ابزارآلات روکسر با توجه به تکنولوژی روز جهان و نوآوری‌های مداوم تیم خلق محصول، تولید می‌شوند که شامل ابزارآلات برقی، شارژی، بنزینی، بادی، گاراژی، کشاورزی و ابزارآلات دستی و متعلقات می‌شود. تامین نیازهای صنعتگران و تولید محصولات با کیفیت بیشتر و بهتر، انگیزه‌ای است برای ادامه راه تا گروه روکسر بتواند محصولات با تنوع بیشتری را در آینده ای نزدیک عرضه کند و در ارائه خدمات پس از فروش پیشرو باشد. ما در گروه روکسر همواره در تلاشیم جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت ارائه داده‌ و با خدمات پس از فروش گسترده در سرتاسر کشور به شما خدمت رسانی کنیم.

ابزارآلات صنعتی روکسر عمدتا  از محصولات با کیفیت ساخت کشور چین می باشند.

ابزارآلات روکسر ، ابزارآلات صنعتی با بالاترین سطح کیفی و  بر اساس استاندارهای روز دنیا را عرضه می شود.

ابزارآلات صنعتی روکسر را میتوانید از نماینده های فروش ابزارآلات صنعتی روکسر در شهرتان تهیه نماید. در صورت نیاز به اطلاعات و راهنمایی در این زمینه، میتوانید با شماره های تلفن شرکت تماس حاصل نمایید.

بله، تمامی ابزارآلات صنعتی روکسر دارای ۱۲ ماه گارانتی می باشند.

در صورت خرابی هر گونه از ابزار آلات روکسر ، به نمایندگی های خدمات پس از فروش ابزارآلات صنعتی روکسر مراجعه نماید و یا با شماره های درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرید تا متخصصان ما بتوانند شما را راهنمایی کنند.